ELEKTRO WORLD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ELEKTRO WORLD

ELEKTRONİK DÜNYASINA HOŞ GELDİNİZ

AnasayfaLatest imagesgiriş yapKayıt OlGiriş yap
Son Konular
Konu Yazan GöndermeTarihi
Çarş. Ara. 29, 2021 8:30 pm
Paz Ara. 07, 2014 4:05 pm
C.tesi Ekim 15, 2011 10:16 am
Perş. Nis. 22, 2010 9:24 pm
Salı Mart 30, 2010 9:14 pm
C.tesi Şub. 06, 2010 8:48 pm
Salı Ekim 06, 2009 5:41 pm
Ptsi Ağus. 31, 2009 9:23 pm
Ptsi Ağus. 31, 2009 9:21 pm
Paz Haz. 21, 2009 3:15 pm

$@q0p@'nın sözlernden bir yazı

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
mira

mira

Yaş : Kayıt tarihi : 21/02/09 Mesaj Sayısı : 92 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

$@q0p@'nın sözlernden bir yazı Vide
MesajKonu: $@q0p@'nın sözlernden bir yazı   $@q0p@'nın sözlernden bir yazı Icon_minitimePaz Mart 01, 2009 9:34 pm

Bir Sagocu'nun yazmış olduğu hoş ve ilginç bir yazı.

Selam TEK BAŞINALIĞIN YOLCUSU,şu FANİ dünyanın içinde debelenirken BİRAZ GÜLÜMSEMEYE NE DERSİN? MALUM TAHRİP İZLERİ'nden dolayı BEN de HÜSRANA KOMŞUYUM ama KENDİM İÇİN bir şey yapayım dedim ve aldım kalemi kağıdı elime,KOLAYSA ANLAT...Mademki HEPİMİZİN BİR SUÇU VAR ve BAĞLI HAYATIM PAMUK İPLİĞİNE,o zaman bu KÖTÜ İNSANLARI TANIMA SENESİnde biraz daha fazla GÖRDÜKLERİME İNANMAM GEREK ve madem SONUMUZ YAKIN MESAFE,GÖLGE HARAMİLERİni de es geçmemek lazım...bu DESSAS insanların içinde YAKIN VE UZAK birilerine ulaşmak çok zor,üstelik DÜŞENİN DOSTU da OLMAZ değil mi VESSELAM!...Ama ben yine de BİR KULAÇ DAHA ATSAM KARADAYIM değil mi? ŞAHİT VARSA KONUŞSUN...var...GAM TOZU VE DÜNYANIN NİNNİSİnden kopmuş SÜPER İKİLİ vardır...biri ŞEMS..diğeri RUMİ'dir,BİR VAR BİR YOK gibi...İKİ TANIKtılar onlar,bu MONOTONLUK MARATONU'nun içinde CAN HAVLİyle seven,SAHİBİNİN SESİni dinleyen. benim ise ÇIKAR YOLUM YOK biliyorum çünkü DÜŞERSEM YANARIM...Arkadaşlar ALLAH SİZİ SAGOPA KAJMER ŞERRİNDEN KORUSUN!

Alıntıdır.
street_killer
SİTE SAHİBİ

street_killer

SİTE SAHİBİ

Yaş : Kayıt tarihi : 20/02/09 Mesaj Sayısı : 186 Nerden : napcan yanımamı gelcen İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: $@q0p@'nın sözlernden bir yazı   $@q0p@'nın sözlernden bir yazı Icon_minitimePtsi Mart 02, 2009 10:43 am

güzelmiş sagoyada bu yakışır
https://elektroworld.yetkin-forum.com
mira

mira

Yaş : Kayıt tarihi : 21/02/09 Mesaj Sayısı : 92 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: $@q0p@'nın sözlernden bir yazı   $@q0p@'nın sözlernden bir yazı Icon_minitimePtsi Mart 02, 2009 3:30 pm

aynnxD

$@q0p@'nın sözlernden bir yazı

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası